Вдячні за проведене свято!

19 серпня Калинівка відзначила День села. Наше рідне село мальовниче і красиве, але справжньою його окрасою є люди. Їх щоденна праця і спільні зусилля створюють неповторний образ Калинівки. Тому святкування Дня села пройшло на високому рівні. Під час свята розігрували лотерею. Працювали дитячі атракціони, а дітей пригощали солодкою ватою. Усіх бажаючі могли безкоштовно скуштувати козацьку кашу та юшку.

Жителі вулиці Шевченка безмежно вдячні сільській громаді, на чолі із сільським головою Іваном Наумцем за піднесений настрій, організацію та проведення свята! Від усієї душі зичимо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, подальших успіхів в усіх справах і починаннях. Тож нехай і надалі розквітає наше село. А ми, його жителі, будемо робити усе від нас залежне для його добробуту.

З повагою родини Красовських, Карпенків, Осадчих, Гайдамаки, ШлапаківДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.