Нові назви вулиць!

В місцевих газетах друкується графік вивезення сміття. І хоч чимало вулиць міста ще рік тому були перейменовані на виконання Закону про декомунізацію, проте чомусь досі в графіку вказуються старі "червоні" назви! Хоча за цей час люди прекрасно розібралися з новими назвами, адже вони вказуються в платіжках. Чи не занадто затягнувся "перехідний" період? Звісно, поряд з новою назвою можна в дужках зазначити і стару. Наприклад: вул. Георгія Коваля (колишня Карла Маркса). Але максимум до кінця року! А надалі мусять вказуватися виключно нові назви! Чим рішуче відмовимося від старих, тим менше виникатиме плутанини! І це не жарти - в Україні законодавчо заборонені фашистська та комуністична ідеології, а також їхня пропаганда! Вулиці були перейменовані рішенням сесії міської ради. І виконання цього рішення (так само як і інших рішень) має бути обов'язковим! Жителі деяких вулиць збирали підписи, щоб затвердили нові назви, на інших вулицях проходили сходки, де теж визначалися з новими назвами. І тепер нехтувати їхньою думкою теж не можна.

Нинішні назви: вул. Зелена (колишня Котовського), Затишна (Рози Люксембург), Благовісна (Крупської), Спаська (Гамарніка), Остафія Дашкевича (Мічуріна), В’ячеслава Чорновола (Маяковського), Георгія Коваля (Карла Маркса), Братів Лебединцевих (Артема), Олеся Гончара (Постишева), Маніжа (Кірова), Івана Богуна (Куйбишева), Покровська (Чапаєва), Трипільська (Петровського), Стефанівська (Свердлова), Петра Дорошенка (Горького), Покасева (Щорса), Чуїшанська (Воровського), Холодноярська (Володарського), Михайла Старицького (9 Січня), Загреблянська (Галана), Павла Полуботка (Дімітрова), Данила Кушніра (Будьонного), Григорія Сковороди (Соціалістична), Петра Сагайдачного (Ворошилова), Ярослава Мудрого (Радянська), Братів Яхненків (Фурманова), Северина Наливайка (Фрунзе), Різдвяна (Островського), Івана Сірка (Боженка), Івана Нечуя-Левицького (Гайдара), Юрія Тютюнника (Громова), Володимира Мономаха (Желябова), Скіфська (Колгоспна), Волонтерська (Комунарська), Івана Підкови (Олега Кошового), Княгині Ольги (Папаніна), Героїв Холодного Яру (Пархоменка), Михайла Максимовича (Семашка), Михайла Марковського (Тельмана), Гайдамацька (Шмідта), провулок Козацький (колишній Піонерський), Кераміївський (Комсомольський).Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.