Городищани долучилися до акції "Ранець доброти"

Всеукраїнська благодійна акція "Ранець доброти", розпочата Святійшим Патріархом Філаретом, усе більше шириться районами області. На свято Успіння Пресвятої Богородиці в Спасо-Преображенському храмі Городища еідбулось дійство, присвячене школярикам. Наприкінці служби Божоі настоятель храму отець Миколай Мохнацький звернувся до малечі та іхніх батьків із вітальним словом, після чого вручив дітям іконочки та освятив їх священною водою.

- Ще кілька днів, і розпочнеться новий навчальний рік. Він завжди е особливим для тих, хто вперше nepecrynae поріг школи. Тому сьогодні ми складаємо молитву, аби наші діти зростали достойними громадянами України, - розпочав промову настоятель храму отець Миколай. - І похвально, що в Городищі вже знайшлися люди, які долучилися до благодійної акції і принесли до церкви шкільні ранці з усім шкільним приладдям, аби вручити першокласникам із малозабезпечених сімей. Перш за все я вдячний Вікторіі Лавренко, молодій жінці, яка почала займатися приватним підприємництвом. та її друзям, яких вона також зманила до цієї благодійної справи.

Вікторія Лавренко, вручаючи дарунки школярам, заявила, що з охотою долучилася до акції "Ранець доброти" . Зважаючи на те, що вона ініційована Святійшим Патріархом Філаретом і підтримана власне Черкаським патріархатом.

- Обираючи, кому подарувати ці ранці з шкільним причандаллям, вибір упав на дві малозабезпечені сім'ї Давиденків та Полиньків. Їхні дітки вперше ідуть у школу. І нехай мій скромний дарунок їм сприяв хорошому старту у вічному процесі здобуття знань, - побажала Вікторія Лавренко. - І хоч нині я вперше дарую шкільні ранці першокласникам, проте надалі маю намір зробити цю акцію у нас, у Городищі, постійною та системною. У мене є чимало друзів, які, впевнена, приєднаються до цієї доброї милосердної справи. Одного з них я саме привела сьогодні сюди, а саме: Олександра Мусієнка, щоб у формі флеш-мобу передати йому цю естафету.

Звісно, Олександр Мусієнко теж прийшов у храм із ранцем, вручивши його першокласникові Міші Паеленку. Ще двох майбутніх першокласників ощасливив ранцями і настоятель храму отець Миколай Мохнацький.

Та на цьому все не закінчилося. Приемною несподіванкою для всіх присутніх стало те, що до цієї акції в храмі долучилися гості Городища з німецького міста Вільзум, представники Червоного Хреста та просто жителі цього міста Хейна Мішнер, Аліда Мінія, Герман та Уванті Гахмон. Вони побажали учням міцного здоров'я і хорошої емоційної наснаги, щоб справитися зі шкільною програмою. Твердо пообіцяли до початку вже наступного шкільного року привезти в дарунок малечі власне німецькі шкільні ранці. Тобто розпочата Святійшим Патріархом Філаретом акція "Ранець доброти", мае шанси вийти на міжнародний рівень.

"Вечірні Черкаси"Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.