Мистецтва світ

1 вересня в Городищенській дитячій школі мистецтв ім. С.С. Гулака-Артемовського відбувся концерт «Мистецтва світ» для першокласників, батьків, учнів та гостей. Школа мистецтв гостинно відкриває двері талановитим дітям, що мріють пізнати чарівний світ мистецтва, навчитися творити і досягати вершин виконавської майстерності. Мелодії кожного інструмента звучали особливо привабливо, пластичність руху поєднувала ритм і почуття, палітра фарб веселкою радувала оточуючих.

Директор ДШМ, Заслужений працівник культури України Валентина Голосій привітала усіх присутніх з початком нового навчального року та побажала юним талантам нових творчих злетів та досягнення омріяної мети. Розмаїття концертної програми було представлено колективами та солістами-виконавцями, лауреатами Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, які є гордістю навчального закладу.

Бурхливими оплесками супроводжувався виступ дитячого вокального ансамблю «Барвиста веселочка» (керівник Оксана Дуженко). Вразили виконавською майстерністю та зачарували своєю грою фортепіанні ансамблі у складі: Іванни Петренко та Руслани Гави (керівник Оксана Гаркуша), Миколи Берка та Дмитра Шевченка (керівник Оксана Дуженко).

Яскравими та незабутніми стали виступи на бандурі – Софії Олексієнко (викладач Едуард Кириленко), синтезаторі – Анастасії Копки (викладач Оксана Гаркуша), ксилофоні – Богдана Зюзько (викладач Юрій Гайструк). Захоплення глядачів викликало неперевершене виконання на гітарі Іллі Грабенка. Монолог у виконанні учениці театрального відділу Анастасії Краскової чудово передав колорит українського фольклору. Розмаїття концертної програми продовжив хореографічний дует у складі Дмитра Кузуба та Ніки Кошелєвої.

Перлини мистецького таланту, як естафета поколінь продовжили звучати у виконанні викладачів. Майстерною грою зачарував інструментальний ансамбль у складі Юрія Гайструка та Валентини Кириленко, а також професійний спів колишньої випускниці ДШМ, зараз викладача школи по класу бандури, Олександри Багатченко.

Домінантою прозвучала пісня «Спасибі, музико!» у виконанні вокального ансамблю викладачів «Ліга». Квіти та гучні оплески стали подарунком для юних артистів, їх наставників та керівників колективів. Присутні оцінили, що вихованці та викладачі у кожен виступ вклали не тільки знання і вміння, а й душу, тому сприймали їх із вдячністю і задоволенням.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.