Представник американського коледжу із Флориди запрошує черкащан на відкриту лекцію

З 16 по 30 вересня, у рамках Програми академічних обмінів iменi Фулбрайта в Україні, до Черкас приїздить помічник віце-президента з економічного розвитку коледжу Санта-Фе (Флорида, США) пан Даг Джонс.

Працюватиме він у Черкаському державному бізнес-коледжі, де консультуватиме створення американського коледжу в Україні на базі ЧДБК. Даг Джонс проведе курс лекцій для студентів та консультації з питань адміністрування освіти для керівників коледжу. Крім того, він візьме участь у розробці концепції Центру інновацій та економічного розвитку Черкаської області.

25 вересня об 11.00, на базі Черкаського державного бізнес-коледжу (ауд. 104), відбудеться відкрита лекція пана Дага Джонса на тему «Участь суспільних коледжів США в розвитку штату Флорида», відвідати яку зможуть усі бажаючі.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.