В серцях несете світло Прометея!

10 листопада у районному Палаці культури ім. С.С. Гулака-Артемовського відбулися святкові урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На заході були присутні перший заступник районної державної адміністрації Василь Скринник, заступник голови районної ради Микола Панчишин та міський голова Володимир Мирошник, які привітали всіх присутніх зі святом та подарували цінний подарунок – кольоровий принтер.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Василь Скринник:

- Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубників, викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів, фахівців музейної справи невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури та мистецтв народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками. Тож ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя.

Керівництвом району з нагоди професійного свята кращим працівникам закладів культури було вручено грамоти та квіти. Грамотою департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено Сергія Ткаченка та Оксану Дуженко, спільною Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради Наталію Салій, спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради Тетяну Остапенко, Миколу Гончара та Олександра Козубенка, спільною подякою Юрія Гайструка, грамотами міської ради нагороджено 8 осіб.

Завідувач сектора культури райдержадміністрації Наталія Салій разом з головою профспілкової організації працівників культури, директором дитячої школи мистецтв, заслуженим працівником культури України Валентиною Голосій привітали всіх працівників культури та ветеранів галузі з професійним святом. Побажали професійного зростання, духовного єднання, блискучого мистецького майбутнього, здоров’я, благополуччя, мирного безхмарного неба та нагородили спільними грамотами 21 особу та спільними подяками 12 осіб.

Завершилося свято концертними номерами у виконанні Київського академічного національного оркестру народних інструментів України, які подарували всім присутнім чудовий настрій та позитивні емоції.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.