«День відкритих дверей» в Смілянській ОДПІ

Днями двері Смілянської об’єднаної податкової інспекції відкрилися для школярів 9-А на чолі з Онученко Лідією Михайлівною – вчитель економіки та географії НВК «Загальноосвітньої школи I-III ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради Черкаської області. Начальник Смілянської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Синьогуб Костянтин Іванович розповів молоді про податкову систему України, роль сплати податків у наповненні казни держави та місцевого бюджету, про сьогодення податківців, програму реформування податкової служби та удосконалення системи обслуговування платників податків.
Майбутні податківці завітали з екскурсією й до Центру обслуговування платників де їм розповіли про сутність сучасних податків та про відповідальну роботу податківців. Школярі дізнались про сучасні нововведення, про створення електронних сервісів, які значно полегшують роботу суб’єктів господарювання, про комплекс послуг з отримання дозвільних документів, податкових консультацій, удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб’єктів господарювання, забезпечення швидкого доступу платника до інформації. Костянтин Іванович коротко ознайомив присутніх з основними напрямками роботи інспекції із забезпечення надходження платежів і податків до бюджетів усіх рівнів, а також з показниками роботи за 10 місяців 2017 року.
«Лише здобувши міцні знання можна у майбутньому стати сумлінними платниками податків та фахівцями своєї справи, - зауважив начальник. Постійно працюйте над собою, щоб стати хорошим спеціалістом – необхідно докласти багато зусиль і терпіння. А якщо ви станете справжніми фахівцями своєї справи, з вами буде приємно працювати», - відзначив Костянтин Іванович.
На завершення заходу школярі подякували податківцям за цікаву зустріч та зрозуміли наскільки кропіткою і відповідальною є їхня праця.
Смілянська ОДПІДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.