До відома депутатів районної ради!

У четвер, 30 листопада 2017 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться чергова 17 сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

1.Про хід виконання районної Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Городищенського району на 2012-2015 роки продовженої на 2016-2017 роки.
2. Про хід виконання районної Програми підтримки Редакції районного радіомовлення «Голос Городищини» з розвитку ефірного інформаційного простору Городищенського району на 2016 – 2020 роки.
3. Про визначення філій опорного навчального закладу - Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Городищенської районної ради, внесення змін до статуту опорного закладу та затвердження у новій редакції.
4. Про районну програму організації харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти на 2018 рік.
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.01.2016 «Про районну програму «Турбота» на 2016-2020 роки».
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 22.04.2011 №4-9/VI «Про затвердження Положення порядку передачі в оренду майна територіальної громади Городищенського району».
7. Про затвердження Порядку списання основних засобів об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Городищенського району.
8. Про затвердження типової форми контракту з керівниками закладів культури спільної власності територіальних громад Городищенського району.
9. Про затвердження кошторисної частини проектної документації робочого проекту: «Хірургічне відділення районної лікарні м. Городище – будівництво (1 черга, коригування).
10. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №10-24/7 «Про районний бюджет на 2017 рік».
11. Про надання дозволу відділу освіти Городищенської районної державної адміністрації на списання транспортного засобу ГАЗ-53Б.
12. Про затвердження експертної оцінки будівлі гаражу відділу освіти Городищенської райдержадміністрації вул. Гулака-Артемовського, 5а м. Городище для продажу на аукціоні.
13. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Будо-Орловецької сільської ради (за межами населеного пункту).
14. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Дирдинської сільської ради (за межами населеного пункту).
15. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Дирдинської сільської ради (за межами населеного пункту).
16. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Городищенської міської ради (за межами населеного пункту).
17. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб (став) із земель державної власності Управлінню агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Орловецької сільської ради (за межами населеного пункту).
18. Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.