З Божою ласкою у волонтери

Кілька років минуло з того часу, як на сході України розгорілося полум’я неоголошеної війни, яку звемо АТО. Жителі нашого району через волонтерів добровільно жертвують на потреби армії.

4 грудня до Міжнародного дня волонтера, у Стефанівському храмі відбулося урочисте нагородження священнослужителя, який відзначився своїми заслугами як волонтер. Добрими справами заслужено, голова Городищенської райдержадміністрації Олексій Лавріненко вручив настоятелю храму, протоієрею Богдану Жигалу відзнаку Президента України. Ця нагорода не лише Богдана Богдановича, а й усіх прихожан, адже вони збирають кошти на допомогу військовослужбовцям в зоні АТО, ліки, продукти та всі необхідні речі. Також під його керівництвом надається допомога не лише учасникам АТО, а й їх родинам, внутрішньо переміщеним особам та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Постійно надається матеріальна допомогу в зону АТО, Городищенському військовому комісаріату, Державному прикордонному загону 23 ЗМО, військовим частинам 80, 56, 72, 95, спілці воїнів АТО Черкащини. За таку значну допомогу батальйон Луганськ-1 вручив подяку Богдану Жигалу.

З Божою ласкою та добротою прихожан забезпечено військовослужбових автомобілем, комп’ютерною технікою, насосами, електростанціями, електропилами, будівельними матеріалами для бліндажів, приладами нічного бачення, раціями, запчастинами та паливом до автомобілів, продуктами харчування, військовим обмундируванням, бронежилетами, одягом, взуттям, речами першої необхідності. Надає матеріальну допомогу на лікування та реабілітацію учасникам АТО.

Фото газети "Вісник Городищини"Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.