Відзнака загиблому герою

Напередодні святкування Дня Збройних Сил України до родини загиблого в зоні АТО Анатолія Синчака – молодшого сержанта 13-окремої мотопіхотного батальйону (1-а окрема танкова бригада), який загинув 17 лютого 2015 року від кульового поранення у голову, намагаючись врятувати свого командира у бою під Дебальцевим, завітали голова Городищенської райдержадміністрації Олексій Лавріненко, військовий комісар Городищенського районного військового комісаріату, капітан Сергій Келип та вручили відзнаки Президента України старшому синові, який теж вирів пов’язати свою долю з військовою службою та мріє стати офіцером.

Від Німецького товариства Червоного Хреста координатор Олександр Мусієнко вручив цінний подарунок - велосипед та необхідні в побуті подарунки. Спілкування відбулося в тихій та теплій атмосфері. Городищани завжди будуть шанувати та пам’ятати подвиг земляка.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.