Найактуальніше відео для платників спецрежиму оподаткування!

Лише до 8 грудня 2017 року включно платники спецрежиму, які допустили помилки при реєстрації ПН/РК, що вплинули на результат обчислення в СЕА ПДВ реєстраційного ліміту та значення показника ∑перевищ, можуть подати ДФС розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної у вигляді Повідомлення-РК.
Детальний механізм надання платниками відповідної інформації викладений у листі Державної фіскальної служби України від 28.11.2017 №32659/7/99-99-15-03-02-17 «Про помилки при визначенні ознаки у номері податкової накладної».
З оглядом помилок, які допустили платники спецрежиму при реєстрації ПН/РК, що вплинули на результат обчислення реєстраційного ліміту та значення показника ∑перевищ порядком виправлення помилок на конкретних прикладах та з рекомендаціями виступила заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області Ольга Познякова.
Головне:
1) Повідомлення-РК складається за чинною на сьогодні формою Додатка 2 до податкової накладної – Розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної.
2) Повідомлення-РК може бути складене виключно до податкових накладних:
- дата складання яких припадає на період з 01.07.2015 по 31.12.2016;
- дата реєстрації яких в ЄРПН – не пізніше 15.01.2017;
- сума податку, зазначена в яких відображена у розділі І «Податкові зобов’язання» податкових декларацій, які були подані в межах спецрежиму (декларації за формою 0121-0123 та 0130) або за якими здійснювалися розрахунки з бюджетом (декларація за формою 0110);
- сума податку, зазначена в яких, відображена у розділі І «Податкові зобов’язання» Додатка 5 до податкової декларації з податку на додану вартість «Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)»;
- які були включені до складу податкових зобов’язань того звітного періоду, на який припадає дата їх складання (незалежно від дати реєстрації таких податкових накладних в ЄРПН).
Інформація від ДФС щодо прийняття Повідомлень-РК буде надана платникам після 8 грудня 2017 року, за результатами їх опрацювання щодо відповідності поданим раніше ПН/РК та податковій звітності.
Інформація надійде у вигляді квитанції з інформацією про прийняття Повідомлення-РК або про відмову в його прийнятті із зазначенням причин відмови.
Відео розміщено: https://www.youtube.com/watch?v=ncuauyCs7Ak Завантаження презентації за посиланням: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/318323.html
Додаткові запитання можна ставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net
Завантажити відповідний лист №32659/7/99-99-15-03-02-17: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/72598....
Підписатися на канал проекту «Допомога платнику» можна тут: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8NwДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.