Волонтери – багатство українського народу!

Святкування Міжнародного дня волонтерів, яке щорічно відбувається 5 грудня, було запропоновано Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році. Це свято організовується для пропаганди соціально-економічного розвитку. Сьогодні людей, які мають право відзначати це свято, зазвичай називають волонтерами. Весь вільний час вони присвячують суспільним справам, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва, тощо. Також цей день можна вважати святом людей, які допомагають персоналу дитячих будинків, будинків престарілих, лікарень швидкої допомоги, тощо.

Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» нагородили городищанина Михайла Бруско, який є одним з перших організаторів та виконавцем заходів волонтерського руху Городищини, спрямованих на підтримку боєздатності військових підрозділів Збройних сил України. Географія його поїздок велика: Херсон, Щастя, Триізбинка, Мар’янка, Дебальцеве, Попасна, Новоайдар, Сіверодонецьк, Волноваха, Авдіївка, Маріуполь та інші населені пункти, де потрібна була волонтерська допомога, яку в свою чергу допомагали організувати такі люди, як Оксана Циганок, Інна Плащенкова та Альона Каірцева з Черкас, Світлана Воротило з Городища, Віктор Гарагай з Хлистунівки, Валерій Кожушко та Віктор Грицай з Вільшани та багато інших. Загалом Михайло Бруско здійснив волонтерських виїздів в період до 11.03.2015 року – 68 разів та 44 виїзди з вересня 2016 року по теперішній час.

Таку ж відзнаку Президента «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» нагородили і генерального директора ПП «Мліїв» Дениса Чеберяка. Починаючи з 2014 року він неодноразово надавав допомогу воїнам АТО та сім’ям загиблих. Минулого літа став спонсором дитячих змагань на Кубок ветеранів АТО Городищини. Нещодавно колектив ПП «Мліїв» подарував нашим захисникам, які несуть нелегку службу на Сході, капітально відремонтований автомобіль УАЗ-3909.

До збору коштів для української армії активно долучаються і діти. Школярі вражають дорослих своєю відданістю й патріотичною позицією. Вони своїм прикладом демонструють, що збирати чи жертвувати на допомогу для армії може кожен. Якщо немає грошей, то подарунок для військових можна зробити власноруч, або з допомогою батьків. Діти пишуть листи солдатам, роблять ляльки-мотанки, патріотичні браслети та малюнки. Солдати які отримують такі цінні подарунки вважають, що вони захищають та оберігають їх. Бували випадки, коли дитячі малюнки, вкладені під каску і бронежилети, зберігали життя нашим військовим. 5 грудня з нагоди Міжнародного дня волонтера в Городищенській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського відбулася зустріч з головою Городищенської районної державної адміністрації Олексієм Лавріненком, та волонтерами міста Олександром Щепаком і Олександром Мусієнком, які подякували учнівському та педагогічному колективам школи, батькам за активну участь у волонтерській діяльності та допомогу бійцям АТО. Олексій Григорович вручив спільну Подяку Городищенської райдержадміністрації та районної ради за патріотизм, самовідданість, небайдужість і підтримку Української армії. Олександр Щепак подарував учням школи комплект навчальної літератури та дидактичні ігри для ефективного вивчення німецької мови.

Спільною Подякою Городищенської райдержадміністрації та районної ради були також нагороджені педагогічні колективи та учні Мліївської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 і Вільшанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат за патріотизм, самовідданість, небайдужість і підтримку Української армії.

Учні даних шкіл активно підтримують воїнів АТО. Діти разом з батьками та вчителями після уроків плетуть захисні сітки. Діти з великим завзяттям і радістю в’яжуть кожен клаптик тканини, щоб ця сітка врятувала життя не одному захиснику. Також печуть бійцям АТО пиріжки та інші смаколики, в’яжуть шкарпетки, роблять обереги. Школярі і надалі готові підтримувати і допомагати нашим захисникам. Волонтери - багатство народів. Волонтерство ґрунтується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей. Вони є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаємо вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.