Про результати другого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантних посад керівників закладів культури

11 грудня 2017 року о 10.30 у адміністративному будинку Городищенської районної ради відбулось друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на заміщення вакантних посад керівників закладів культури, на якому заслухались публічні презентації програм розвитку закладів на 1 та 5 років.

Керуючись нормами Закону України «Про культуру» конкурсною комісією було прийнято рішення про визнання переможцями конкурсного добору:

Луньова Павла Олександровича на посаду директора комунального закладу Городищенський районний Палац культури ім. С.С. Гулака-Артемовського;

Бибу Світлану Вікторівну на посаду директора комунального закладу «Городищенський районний центр дозвілля і кіно»;

Чаплієву Павліну Василівну на посаду директора комунального закладу «Літературно-меморіальний музей письменника Івана Ле Городищенської районної ради».

З матеріалами засідання конкурсної комісії можна ознайомитись за адресою:

https://youtu.be/gC5CGZRWgkQ

https://youtu.be/MRtl5BOHhsUДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.