У Черкасах відбулась презентація Платформи регіонального розвитку і партнерства

Презентація унікальної платформи, що консолідуватиме НГО Черкащини, відбулась у Черкасах 11 грудня. Ініціаторами безпрецедентного проекту виступили Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаський центру розвитку місцевого самоврядування (створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України).

- Метою проекту є координація зусиль і отримання посилюючого ефекту від партнерства активної громадськості, територіальних громад, навчальних закладів, бібліотек, влади та інших інституцій для регіонального розвитку Черкащини. – зазначили співорганізатори Платформи – директор Черкаського ЦРМС Сергій Слинько та заступник директора Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Сергій Даниленко. - Функціонування Платформи дозволить об’єднати суб’єктів регіонального розвитку та їх зусилля, в питаннях регіонального розвитку та партнерства. Крім того, це дасть можливість якіснішої промоції нових проектів, конкурсів або грантів, формування команд для реалізації спільних проектів, поширення кращих практик регіонального розвитку.

Співорганізатори зазначили, що ідея Платформи регіонального розвитку і партнерства стала продовженням обласного форуму інститутів громадянського суспільства „ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0“, що нещодавно відбувся у Черкасах та був присвячений темі партнерства.

Під час презентації Платформи, що зібрала десятки місцевих представників громадянського суспільства, відбулося обговорення механізму її роботи. Активістами громадських організацій регіону було напрацьовано ряд пропозицій щодо роботи платформи (таких як можливість пошуку партнерів, створення інформаційних баз проектів, ресурсів та волонтерів, тренінгова діяльність та проведення освітніх заходів, спільне проведення масштабних заходів та створення біржі громадських ініціатив), шо відтепер діятиме систематично для сприяння ефективності роботи НГО і активності громадянського суспільства на Черкащині загалом.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.