До відома депутатів районної ради!

У четвер, 21 грудня 2017 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться чергова 18 сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

1. Про Програму економічного і соціального розвитку Городищенського району на 2018 рік.

2. Про районну Програму соціально-правового захисту дітей, забезпечення умов для дотримання державних гарантій і конституційних прав дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування на 2018-2020 роки.

3. Про програму участі районної ради у проведенні загальнорайонних заходів 2018 року та висвітлення діяльності.

4. Про продовження на 2018 рік терміну дії районних галузевих програм.

5. Про призначення керівників закладів культури.

6. Про створення комунального некомерційного підприємства «Городищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради.

7. Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний період.

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 №10-24/7 «Про районний бюджет на 2017 рік».

9. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва СТОВ «Агрофірма Вись» в межах Калинівської сільської ради (за межами населеного пункту).

10. Про структуру, чисельність, витрати на утримання виконавчого апарату районної ради та працівників, які здійснюють господарське обслуговування адмінбудинку районної ради на 2018 рік.

11. Про районний бюджет на 2018 рік.

12. Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів районної ради на 2018 рік.

13. План роботи районної ради на І півріччя 2018 року.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.