Зимовий зорепад

Насиченим та результативним видався грудень для юних творчих обдарувань Городищенської дитячої школи мистецтв ім. С.С. Гулака-Артемовського. За підтримки завідувача сектора культури Наталії Салій та директора школи мистецтв, заслуженого працівника культури України Валентини Голосій учні мали нагоду вразити своїми талантами на Міжнародному та Всеукраїнському рівнях.

1 грудня 2017 року у Вінниці пройшов VІ Міжнародний конкурс юних виконавців «Подільський водограй». Цей конкурс включено в Реєстр дитячих та юнацьких Міжнародних, Всеукраїнських творчих конкурсів-фестивалів і рекомендовано Координаційною радою Державного методичного центру учбових закладів культури і мистецтв України.

Від Городищенської ДШМ взяли участь два фортепіанні ансамблі: в категорії А – Микола Берко та Дмитро Шевченко (клас викладача Оксана Дуженко); в категорії В – Іванна Петренко та Руслана Ґава (клас викладача Оксани Гаркуші). Діти змагалися у своїх категоріях з учасниками з усіх регіонів України та Молдови, гідно виконали свою конкурсну програму, стали переможцями та були запрошені взяти участь у Гала-концерті.

Церемонія нагородження проходила у Концертному залі, всі лауреати отримали дипломи, призи та подарунки.

Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Палаюча зірка», який відбувся 9 грудня 2017 року в Києві, зібрав перлинки талантів з усієї України та близького зарубіжжя. Учасники конкурсу мали змогу продемонструвати свою майстерність у різних видах мистецтв.

У номінації «Інструментальне мистецтво» учні школи мистецтв здобули 5 призових місць та отримали дипломи та нагороди. Особливою подякою від організаторів конкурсу нагороджено директора школи Валентину Голосій за вагомий внесок у розвиток дитячої творчості.

Новим відкриттям для журі конкурсу-фестивалю став 6-ти ручний фортепіанний ансамбль у складі наймолодших учасників: Альвіни Ковтун, Софії Щур та Аліни Придаток (клас викладача Оксан Гаркуші).

Поєднання бандури та фортепіано у виконанні Софії Олексієнко (клас викладача Едуарда Кириленка) та концертмейстера Людмили Ковтун вразило своєю оригінальністю та новизною.

Акустичне звучання гітари Софії Сторчової (клас викладача Валентини Кириленко) захопило динамічністю виконання.

Соло на бандурі Аліни Коваленко (клас викладача Едуарда Кириленка) зачарувало глядачів українським колоритом.

Ліричний твір для фортепіано у виконанні Олександри Коршак (клас викладача Людмили Ковтун) не залишив байдужими всіх присутніх у залі.

16 грудня 2017 року у першій козацькій столиці відбувся традиційний Фестиваль Святого Миколая, головною подією якого став Всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів, колядок і щедрівок.

До участі у конкурсі були запрошені співочі колективи, театральні студії, об’єднання творчих особистостей та аматорські групи навчальних закладів – всіх кому цікаво власними силами створити казкову історію на вічні теми – любові, добра, віри.

До Чигирина прибуло більше як 650 конкурсантів. Кожен колектив підготував чудовий номер і це було більше ніж просто колядки чи щедрівки – це був справжній ВЕРТЕП.

Учні школи мистецтв – вокальний ансамбль «Барвиста веселочка» (керівник Оксана Дуженко) взяли участь у цьому масштабному дійстві та стали дипломантами конкурсу.

Метою таких конкурсів та фестивалів є виявлення та підтримка юних талановитих виконавців; пропаганда професійного академічного музичного мистецтва; розвиток культурних міжнародних зв’язків; обмін педагогічним та виконавським досвідом; підтримка творчості дітей та молоді як пріоритетного напрямку розвитку культури України.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.