Святий Миколай завітав до дітей

Свято Миколая відзначають 19 грудня. Вважається, що святий Миколай – покровитель і заступник дітей. Найбільше це свято очікує саме малеча, адже святий Миколай приносить слухняним діткам подарунки.

Добре, щедре багате і по-справжньому родинне свято відбулося в приміщенні Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді , на якому були присутні дітки та батьки із багатодітних родин, родин учасників АТО та родин, які перебувають в складних життєвих обставинах. Діти чекали на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам.

На свято кожна дитина підготувала вірш, пісеньку, щедрівку, а допомагали їм у цьому їхні батьки та соціальні працівники. Для дітей та їх батьків в приміщенні Центру були накриті столи достатку, на яких було все, що так полюбляє дітвора: солодощі, домашня випічка, солодкі напої та фрукти.

Спеціалістами центру підготовлена для дітей цікава конкурсна програма, перегляд мультфільмів. Малеча, яка прийшла на свято, мала можливість отримати подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість. Батьки учасників дуже вдячні організаторам свята, керівникам району, адже про їхніх дітей дбають та підтримують.

На сьогодні, у нас, дорослих, є можливість показати дітям, що вони потрібні нам. Потрібні здоровими, розумними і сильними. Від нас залежить якими вони виростуть. Від нас залежить їхнє майбутнє, а значить і наше. Це майбутнє всього суспільства.

Не будьмо байдужими до долі дітей, приймаймо участь в їхньому житті вже сьогодні!Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.