Черкаські студенти та викладачі поїдуть до Європи

Упродовж осіннього семестру цього року в програмах обміну взяли участь двоє студентів та директор Черкаського державного бізнес-коледжу, професор Олег Куклін, а на наступний рік бізнес-коледж залучив від програми "Еразмус+" понад 50 тисяч євро. Це дасть можливість ще дев’яти студентам протягом одного семестру пройти навчання у Вищій школі менеджменту інформаційних систем (м. Рига, Латвія), з отриманням стипендії у 750 євро на місяць, а шести викладачам - взяти участь у п’ятиденній програмі обміну з умовою викладання англійською мовою.

- Черкаській державний бізнес-коледж, спільно з партнерами з Латвії розробляє спільні програми підготовки фахівців, що дають можливість нашим студентам долучатись до європейської освіти, - зазначив директор ЧДБК Олег Куклін. - Такі програми академічної мобільності прискорюють інтеграцію України до Європейського освітнього простору і вдосконалюють наші освітні технології, підіймають якість української освіти на європейський рівень, що підвищує конкурентоспроможність наших випускників на міжнародному ринку праці.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.