Допомогли ветерану АТО

Хто побував на війні – для того вона не закінчиться ніколи. Пережите назавжди залишиться у пам’яті, болем відчуватиметься навіть через багато років. Особливо серйозні проблеми в учасників АТО, які зазнали поранень й отримали інвалідність. Це жахливий стрес, адже на війну йшли здоровими і повними сил, а повернулися скаліченими фізично і морально. Тепер, залишившись в оточенні чотирьох стін своєї домівки, часто відчувають себе непотрібними й усіма покинутими. Тому підтримати наших героїв, які опинилися у складних життєвих обставинах, – моральний обов’язок кожного!

Тому стала зворушливою пропозиція городищанки Оксани Співак подарувати електричну інвалідну коляску постраждалому учаснику бойових дій. Така коляска дуже дорого коштує, але жінка вирішила безкорисливо подарувати цей засіб пересування бійцеві, який пройшов пекло війни, наперекір усьому залишився живим. Через спілку воїнів АТО ми знайшли таку людину в Черкасах. Це Микола Приходько – боєць батальйону «Донбас». Він пройшов найбільш гарячі точки. Після першого поранення зумів повернутися у бойові ряди. Але був вдруге поранений ворожим снайпером – куля влучила в спину, зробила з нього інваліда. Це стало тяжким випробовуванням для воїна та його близьких. Але він не скорився долі, мужньо переносить це випробовування. Ми відвезли йому коляску з Городища в Черкаси, вручили з побажанням якнайшвидше одужати, стати на ноги, знайти своє місце вже у мирному житті. Це був дуже зворушливий момент. Боєць подзвонив до Оксани Співак, сердечно подякував за подарунок. Він безмежно вдячний! Так само вдячні і його побратими. Сподіваємося, що тепер Микола зможе бувати на вулиці, дихати свіжим повітрям, пересуватися містом. Життя – це боротьба, тож здаватися ніколи не можна!

Роман КОЗЮРА,
секретар Спілки воїнів АТО Городищенського районуДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.