День святого Миколая - дитяче свято

День святого Миколая — це день святкування та вшанування пам'яті Святого Миколая у католиків та православних. Відзначають цей день 19 грудня.
Діяння Святого стали причиною появи багатьох легенд та переказів. За легендами він опікується подорожуючими та воїнами, був покровителем усіх тварин, дітей та допомагає бідним. Його вважають другим після Бога охоронцем людей. Образ Святого Миколая для всіх людей став уособленням добра та бажання творити чудеса.
В сучасні часи з’явилася традиція цього свята: дарувати подарунки діткам. І кожного року напередодні свята працівники Смілянської ОДПІ створюють невеличке свято для дітей «Смілянського дитячого будинку інтернату».
Фахівці ОДПІ на чолі з начальником Мовчаном Анатолієм Анатолійовичем від усього колективу податківців привітали дітей з одним із найсвітліших і найрадісніших християнських свят, побажали здоров’я, здійснення їх самих заповітних мрій, а вчителям – терпіння, творчого натхнення та добробуту та подарували подарунки - солодощі та фрукти.
Найбільшою вдячністю для податківців була справжня природна реакція дітей – це їхні щасливі очі, радісні усмішки, слова подяки та бурхливі оплески за піклування і увагу. Фахівці податкової залишили стіни інтернату з радістю, адже подарувавши комусь бодай крихітку щастя, сам стаєш щасливішим.

Смілянська ОДПІДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.