Прекрасна Наталія Гибало!

Продовжуємо знайомитися зі сторінками річного календаря від "Урожаю" на 2018 рік. Справжньою прикрасою видання стало фото Наталії Гибало - сільської голови Петриків. На світлині вона в ролі чарівної Солохи.

Село Петрики розташоване за 30 км. від районного центру та залізничної станції Городище. За переказами, назва походить від імен двох Петрів, які першими оселилися в цій місцевості і почали займатися хліборобською працею. Нині сільській раді підпорядковані село Сегединці, та селища Ільченкове, Кудинівка, Моргунове та Трихуторівка. На околиці села археологами було виявлено поселення доби бронзи (II тис. до н. е).Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.