Нагородили Патріаршою Благословенною Грамотою

Нашого земляка - генерального директора Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП" Сергія Скрипника нагороджено Благословенною Грамотою Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. До Благословенної Грамоти додається нагрудний знак-медаль у вигляді хреста. В документі вказано, що милістю Божою і благодаттю Святого Духа, що дав нам Великий Архієрей, Господь наш Ісус Христос, цією відзнакою вшановується Сергій Михайлович Скрипник за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним українським народом. Адже Сергій Скрипник упродовж тривалого часу надає посильну допомогу Церкві, сприяє діяльності волонтерів та воїнів АТО, бере участь в екологічних та освітніх програмах, допомагає дітям черкаського сиротинця. Сприяє книговидавничій справі - зокрема, допоміг побачити світ книзі краєзнавця Володимира Чоса "Городище - рідне місто" та збірці богословських праць священика Василя Паплика, по якій навчатимуться в духовній семінарії. Високу відзнаку 5 січня в приміщенні Черкаської єпархії Сергій Скрипнику вручив Митрополит Черкаський і Канівський Владика Іоан. Це був дуже зворушливий і урочистий момент.

Отримуючи нагороду, Сергій Скрипник сердечно подякував Патріарху, Митрополиту та священництву, і зазначив, що дякує Богові за можливість робити доброчинність. Зазначив, що робить добрі справи за підтримки рідних та колег - колективу однодумців Корпорації "АГРОСЕНС ГРУП".

Сергій Скрипник родом з Городища, тут зі срібною медаллю закінчив міську загальноосвітню школу № 2. Працював у банківській сфері - пройшов шлях від економіста до посади керуючого районним відділенням "Ощадбанку". Із 2000 року працював у Черкаській обласній дирекції АТ «РайффайзенБанкАваль». Неодноразово нагороджувався почесними грамотами, відзнаками, дипломами. А три роки тому започаткував власну справу. Його корпорація «АГРОСЕНС ГРУП» займається розвитком аграрної галузі. Робить усе можливе, щоб аграрії вирощували більші врожаї, а переробники мали стимул виготовляти продукцію тільки високої якості. Жителям області подобаються макаронні вироби та борошно під торгівельною маркою «АГРОСЕНС ГРУП». На кожну продукцію отримали міжнародний сертифікат. Ділові партнери працюють і на Городищині.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.