Перший відео огляд податкових змін - 2018!

Короткий відео огляд основних змін у податковому законодавстві та щодо справляння єдиного внеску зробили перший заступник начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв та заступник начальника управління – начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Наталія Бойко.

Призупинено до 1 березня дію п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України щодо зупинки реєстрації податкових накладних до затвердження порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України (Закон №2245-VIII). Збільшено на 29,7 відс. акцизний податок на тютюнові вироби та на 11,2 відс. – екологічний податок (Закон №2245-VIII). У 2018 році нормативна грошова оцінка земель не індексується (Закон №2245-VIII) та скасовано обмеження застосування пільги до однієї ділянки із сплати земельного податку фізичним особам (Закон №2245-VIII).
Збільшено розмір мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму (Закон №2246-VIII) та відповідно змінились ставки і пільги з податків, прив’язані до вказаних стандартів.
Розширено коло платників єдиного внеску, змінено терміни сплати внеску для підприємців та самозайнятих осіб, збільшений мінімальний страховий внесок для першої групи платників єдиного податку (Закон №2148-VІІІ).
Докладно про це та ще новації дивіться відео огляд на каналі Головного управління ДФС у Черкаській області в YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=BbKOrqqcxXM (частина 1) та https://www.youtube.com/watch?v=p1n3xKJvJe4 (частина 2).
Презентації, тези, таблички змін – 2018: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/321956.html
Додаткові питання ставте у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net
На разі готуються більш детальні огляди за окремими податками, а також ролики «Як заповнити податкову звітність».
Дякуємо усім учасникам проекту «Допомога платнику». Ми працюємо для вас!Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.