Нарада з аграріями з актуальних питань розвитку галузі сільського господарства

7 лютого в актовій залі приміщення райдержадміністрації відбулася спільна нарада представників державних установ, голів територіальних громад, аграріїв. Організаторами заходу виступили управління агропромислового розвитку Городищенської районної державної адміністрації, Городищенське відділення Смілянської ОДПІ, ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада».

У нараді взяли участь перший заступник голови Городищенської районної державної адміністрації Василь Скринник, начальник Смілянської ОДПІ Анатолій Мовчан, представник ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» Олександр Сліпченко, депутат Черкаської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин Олександр Лупашко, начальник Городищенського відділення Смілянської ОДПІ Ірина Білан та спеціалісти управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, голови територіальних громад, керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарства, представники місцевих ЗМІ.

На зустрічі обговорювалися нововведення в податковому законодавстві, підведення підсумків операції «Урожай 2017», основні канали наповнення бюджету, головні аспекти державної підтримки аграрної галузі в 2018 році, питання щодо збереження бюджетної компенсації ПДВ при експорті ріпаку та сої, особливості реєстрації договорів оренди землі та останні зміни у законодавстві, методи унеможливлення подвійної реєстрації земельних ділянок, діючі інструменти захисту від земельного рейдерства, а також розглядалися переваги розвитку кооперації як ефективного способу збільшення прибутковості та ефективності малих та середніх аграрних підприємств.

Особливо жваво присутніми обговорювались питання підняття рівня орендної плати за землю, введення на законодавчому рівні обов’язкового нормативу сплати податку одноосібниками, розблокування податкових накладних, нововведень в податковому законодавстві та інше.

Підводячи підсумки зібрання, перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Скринник зазначив, що проведення таких заходів в районі дасть можливість не лише обговорювати ряд важливих питань, які сьогодні актуальні в аграрному секторі, а також, враховуючи думку сільськогосподарських виробників, звертатися з відповідними пропозиціями щодо шляхів їх вирішення до вищих органів державної влади.

За матеріалами управління агропромислового розвиткуДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.