До відома депутатів районної ради

У четвер, 22 лютого 2018 року о 10-й годині в залі засідань адмінбудинку районної ради відбудеться чергова 19 сесія районної ради 7 скликання з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до складу президії районної ради сьомого скликання.

2. Про виконання програми економічного і соціального розвитку Городищенського району на 2017 рік.

3. Про звіт з виконання районного бюджету за 2017 рік.

4. Про районну комплексну програму медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців – добровольців на 2018-2020 роки.

5. Про районну програму модернізації систем одержання та обробки інформації Городищенського відділення Смілянської ОДПІ головного управління Державної фіскальної служби в Черкаській області на 2018 рік.

6. Про внесення змін до районної програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки Городищенського району на 2016-2020 роки.

7. Про звільнення районного фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Колос» від перерахування у 2018 році до районного бюджету частини коштів отриманих від передачі в оренду нерухомого майна.

8. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 №18-16/7 «Про районний бюджет на 2018 рік».

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.02.2017 №12-12/7 «Про затвердження списку присяжних Городищенського районного суду Черкаської області».

10. Про надання згоди на передачу трактора ЮМЗ-6 до власності територіальної громади смт Вільшана із спільної власності територіальних громад Городищенського району.

11. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах в адміністративних межах Дирдинської сільської ради (за межами населеного пункту).

12. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (під господарськими будівлями і дворами) СТОВ «Вільшанка» в адміністративних межах Вільшанської селищної ради (за межами населеного пункту).

13. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах (визначення розміру орендної плати) в адміністративних межах Мліївської сільської ради (за межами населеного пункту).

14. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах (визначення розміру орендної плати) в адміністративних межах Мліївської сільської ради (за межами населеного пункту).

15. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах (визначення розміру орендної плати) в адміністративних межах Журавської сільської ради (за межами населеного пункту).

16. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Головному управлінню Держгеокадастру у Черкаській області для продажу права оренди на земельних торгах (визначення розміру орендної плати) в адміністративних межах Журавської сільської ради (за межами населеного пункту).

17. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Орловецької сільської ради (за межами населеного пункту) для продажу права оренди на земельних торгах.

18. Про затвердження технічної документації нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Орловецької сільської ради (за межами населеного пункту) для продажу права оренди на земельних торгах.

19. Про звернення депутатів Городищенської районної ради до голови Черкаської обласної державної адміністрації Ткаченка Ю.О. та голови Черкаської обласної ради Вельбівця О.І. щодо аварійного стану недобудованої будівлі хірургічного відділення районної лікарні в м. Городище.

20. Про надання одноразової грошової допомоги гр. Зеленько А.Ф.

21. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради Панчишину М.В.

22. Про затвердження розпоряджень районної ради в міжсесійний періодДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.