Школярі долучилися до відзначення річниці визволення рідного міста «Тих днів не померкне слава»

9 лютого учні опорно-навчального закладу ЗОШ № 3 підтвердили свою давню традицію та взяли участь у відзначенні чергової річниці визволення рідного Городища від гітлерівських загарбників в роки Другої світової війни. Педагог-організатор,вчитель історії, класні керівники і учні 4-6 класів підготували та провели урочистий захід у навчальному закладі. Учні зачитали вірші, сповнені патріотизму і любові до Батьківщини, прослухали історію визволення міста.

Голова міської організації ветеранів Микола Панасенко розповів учням про відомі факти воєнних років, презентував роздруковані фото тих страшних часів, могил невідомих солдатів, братських могил та інше. Діти зацікавлено слухали та довго не відпускали його. У визволенні Городища приймали участь багато наших земляків. Про одного з них капітана Миколу Мамая - штурмана 82-го Гвардійського бомбардувального авіаційного полку - розповіла вчитель історії Вікторія Мамай.

Пам'ять невідомих і відомих героїв-визволителів нашого міста вчителі та учні вшанували хвилиною мовчання. День визволення Городищини - це не тільки привід вкотре згадати, але і не забувати про подвиг наших дідів та прадідів у тій жахливій битві за життя і благополуччя прийдешніх поколінь.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.