Привітали дружин та матерів ветеранів АТО

На базі Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді реалізується соціальний проект "Ми поруч" щодо надання комплексу послуг дружинам та матерям ветеранів АТО. Основна мета проекту - виявлення та вирішення проблем у сім’ях ветеранів АТО, надання соціально-психологічної допомоги членам родин учасників бойових дій.

Напередодні свята 8 березня директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Буджерак, депутат Городищенської міської ради Роман Козюра, секретар Центру допомоги учасників АТО Ірина Назаренко привітали та вручили квіти, подарунки донькам, матерям, дружинам учасників бойових дій, які загинули та померли в зоні АТО, багатодітним сім’ям та сім’ям, які виховують дітей з обмеженими можливостями.

Під час візиту сімей обговорювалися проблемні питання.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.