Урожайна газета

Перший номер оновленого корпоративного видання "Урожаю" днями побачить світ. Газета поїде в кожну філію підприємства для понад 1500 співробітників. На сторінках розповідається про діяльність господарства, про успіхи та перспективи.

Навіть в епоху бурхливого розвитку цифрових технологій друковане слово продовжує користуватися авторитетом. Газети читають, журналістам вірять, публікації формують суспільну думку. Персональні сайти або сторінки у соцмережах - це звичайно добре, дозволяють йти у ногу з часом. Але традиційну газету ніщо нездатне замінити. Їх не знищить комп'ютерний вірус, не зітре надруковану інформацію підступна атака хакерів. Тому газети були, є і будуть.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.