У Черкасах пройде фестиваль соціальної реклами

У квітні у Черкасах відбудеться масштабна подія, що об’єднує молодь навколо ідей гуманізму, громадської активності та соціальної відповідальності. Пройде VII Молодіжний регіональний фестиваль соціальної реклами AdFest "Let`s change the world".

- Цей фестиваль реклами, який ми започаткували, спочатку мав не лише соціальне, але й комерційне спрямування. Проте близько 90% поданих на конкурс робіт мали соціальну тематику. І ми переконалися, що сучасна молодь прагне змін на краще, що більшість з них мають своє цікаве бачення того, як ми можемо вирішити чи допомогти у вирішенні найбільш важливих проблем суспільства – і зрозуміли, що маємо рухатися у цьому напрямку, - розповідає директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. – Молодь обирає для своєї реклами як більш традиційні теми (ВІЛ\СНІД, наркоманія, алкоголізм, небажані вагітності, сирітство), так і тематику гендерної рівності, неграмотності, жорстокого ставлення до тварин, насильства у родинах. Найцікавішими для глядача, зазвичай, стають ті рекламні роботи, автор яких просто живе цим і експертно розбирається у темі. Ми й досі пам’ятаємо презентацію роботи Ольги Євси (нещодавно - учасниці шоу «Модель ХХL»), яка розробила серію соціальної реклами під назвою «Тварини - твої друзі». Мабуть, не було жодного глядача у залі, що не зронив би сльозу (Оля - переконана вегетаріанка, не терпить будь-якого насильства над тваринами і хотіла донести людям, що не можна їх вбивати, аби наповнити свій шлунок чи мати статусний вигляд). Тож ми і сьогодні запрошуємо студентів, учнів та просто молодь до участі у VII Молодіжному регіональному фестивалі соціальної реклами AdFest "Let`s change the world". Роботи на конкур приймаються до 12 квітня, а сама церемонія фестивалю відбудеться 20 квітня на базі Черкаського державного бізнес-коледжу.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.