Семінар вчителів трудового навчання

23 березня відбувся районний семінар-практикум вчителів трудового навчання "Національне виховання учнів засобами декоративно-ужиткового мистецтва". В ході проведення семінару вчителі відвідали районний музей С.С. Гулака-Артемовського.

Взяли участь в народознавчій годині "Обереги, що не губляться у віках". Галина Берко, заступник директора центральної районної бібліотеки ім. В. Симиренка, розповіла про значення та види традиційних народних іграшок, Лариса Пістун, голова методичного об̛̛̛ єднання вчителів трудового навчання.презентувала досвід роботи по використанню варіативного модуля. Присутні поділились досвідом з виготовлення української іграшки та залучились до роботи по створенню етно-іграшки коника з джгутового шпагату.

Майстер-клас та екскурсію провела директор районного музею С.С. Гулака - Артемовського Алла Сухорученко,Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.