Запрошуємо на Великоднє Богослужіння до храму Спаса-Преображення!

Шановні городищани! У ці пасхальні дні сердечно вітаю вас зі святом світлого Христового Воскресіння! Бажаю усім міцного здоров’я, достатку і благополуччя, утвердження миру і спокою у нашій державі. Нехай Господь благословить кожного на добрі справи!

Відзначаючи святу Пасху, будемо зберігати в розумі й серці великодню радість воскресіння Христового. Свята Церква закликає і вчить нас жити в мирі, любові, в усякому благочесті й чистоті, добросовісною працею служити ближнім, усьому українському народу і Українській державі, щоб в день нашого воскресіння бути достойними вічної радості з воскреслим Господом і Спасителем нашим, Якому належить слава, честь і поклоніння на віки віків. Амінь.

Воістину Христос Воскрес!

Шановні гороищани! Запрошую взяти участь у святковому Великодньому Богослужінні, яке у нашому храмі розпочнеться о 23.30 у ніч на неділю, а освячення пасок і великодніх кошиків проводитиметься 8 квітня з 4.00 години.

Протоієрей Миколай МОХНАЦЬКИЙ, настоятель храму Спаса-Преображення м. Городище Української Православної Церкви Київського Патріархату.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.