2,4 млрд. грн. податків – внесок Черкаської області до зведеного бюджету за перший квартал

За січень – березень від Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло (збір) 2396 млн. гривень податків і зборів. Це майже на півмільярда гривень більше в порівнянні з показником січня – березня минулого року.
До державного бюджету зібрано 1076 млн.грн. – на 223 млн.грн. більше січня – березня 2017 року. До місцевих за три місяці надійшло 1320 млн.грн., тоді як за І квартал 2017 року місцеві бюджети отримали у 1,24 раза менше – 1069 млн.грн.
Також звітного періоду надійшло 991,2 млн. гривень єдиного соціального внеску (+229 млн.грн. в порівнянні з відповідним показником минулого року).
У розрізі основних платежів за І квартал 2018 року приріст до І кварталу 2017 року забезпечено з податку на доходи фізичних осіб (+272,2 млн. грн.), ПДВ з вироблених в Україні товарів (+43,6 млн.грн.), податку на прибуток підприємств (+40 млн. грн.), єдиного податку (+35,9 млн.грн.), військового збору (+18,8 млн.грн.), тощо.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.