Увага! Нова хвиля звернень шахраїв від імені керівництва фіскальної служби

Головне управління ДФС у Черкаській області попереджає про незаконну діяльність осіб, які звертаються з незаконними вимогами до платників від імені керівництва фіскальної служби області
За повідомленнями платників зловмисники телефонували з номерів 050 825-61-74, 050 838-51-59.
Начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа закликає бути обачними, не піддаватись на провокації і рішуче відмовлятись від співробітництва з такими особами, які не мають жодного відношення до служби.
Головне управління ДФС в області просить поширити вказану інформацію та попереджати колег, знайомих, друзів про активізацію вимагателів і доводити позицію фіскальної служби з даного приводу.
Тематична гаряча лінія головного управління ДФС у Черкаській області (0472) 33-91-34.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.