Реконструкція клубу у Вільшані

Так виглядатиме Вільшанський селищний Будинок культури після реконструкції. Заходи будуть приурочені до 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка.

На Черкащині відновлять 232 об'єкти до 200–річчя Кобзаря. Одним з перспективних об'єктів - Центр культури і дозвілля у смт. Вільшана Городищенського району.

При центрі діє 17 дитячих колективів, де займаються майже 200 дітей. Але будівля закладу в аварійному стані, не опалюється. Узимку займаються в одній кімнаті, яку обігріває буржуйка та калорифери. Центр хочуть реконструювати. Біля закладу встановлять пам'ятник юному Шевченкові. Вже є чотири варіанти скульптури різних авторів.


Приблизно так виглядатиме пам'ятник Т.Г.Шевченку у Вільшані.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.