Надання адміністративних послуг Смілянською ОДПІ

Надання адміністративних послуг є одним з найважливіших завдань у взаємовідносинах податкових органів Державної фіскальної служби з платниками податків.
За січень-квітень 2018 року Центрами обслуговування платників Смілянської ОДПІ (далі - ЦОП) було надано 12 122 адміністративних послуг.
У зазначеному періоді видано 5 104 довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.
Видано довідок 4797 довідок з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків
Видано довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України 158 платникам.
За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок до ЦОП звернулося 667 суб’єктів підприємницької діяльності.
Стати платниками єдиного податку виявили бажання 390 суб`єктів підприємницької діяльності; надано 331 послуг з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку.
Співробітниками ЦОП протягом січня-квітня 2018 року надано 3575 консультацій з питань податкового законодавства, отримано та відпрацьовано 3 261 одиниці вхідної кореспонденції, прийнято та внесено до бази даних 25 325 форми податкової звітності.

Смілянська ОДПІДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.