Вигідні пропозиції від "Кредит-Союз"!

Кредитна спілка "Кредит-Союз" активізує залучення коштів на депозити, є нові програми - вигідні для клієнтів. Основна інформація у таблиці. Крім цього сьогодні є доповнення:

Депозит “Інвестиційний”

(щомісячне зняття відсотків з правом закриття депозиту кожні 6 місяців).Термін на 18 місяців; Відсоткова ставка – 20% річних

Депозит «Пенсійний» з можливістю поповнення.

Термін – 15 місяців. Відсоткова ставка – 20% річних. Можливість зняття частини вкладу кожні 3 міс. Сума залишку вкладу повинна становити не менше 300 грн. Сума поповнення не менше 300 грн. Сума часткового зняття не менше 100 грн.

Вікові обмеження – від 55 років.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.