Об’єктові тренування з цивільного захисту

Виникнення небезпечних ситуацій, як правило, загрожує життю людей, завдає великих матеріальних збитків. Щоб не розгубитися, а діяти зібрано та рішуче у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, нещодавно відбулися комплексні об’єктові тренування з цивільного захисту з працівниками відділу освіти Городищенської райдержадміністрації на тему: «Дії керівного складу та сил цивільного захисту у разі виникнення пожежі на об’єкті».

Під час проведення теоретичних занять, а саме: відпрацювання нормативів ЦЗ, практичні заняття з надання домедичної допомоги постраждалим, тренування по користуванню індивідуальними засобами захисту, працівники відділу освіти отримали й закріпили необхідні навички щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

За сигналом «Увага всім» про надзвичайну ситуацію, проведено навчальну евакуацію з приміщення згідно зі схемами шляхів евакуації. Учасники тренування обмінялися досвідом в організації навчальної роботи з питань безпеки життєдіяльності, отримали багато корисної інформації та закріпили її на практиці. Адже, народна мудрість завжди супроводжує людське життя і гласить, що «мало любити життя – треба з ним ще й добре поводитись».Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.