Проведено координаційну нараду

14 травня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Скринника, відбулася щотижнева координаційна нарада. Під час наради було обговорено ряд важливих питань. Зокрема, про хід проведення підготовки до оздоровчої кампанії 2018 року; про хід виконання профілактики відповідального батьківства з сім'ями СЖО та підсумки проведення рейдових перевірок місць масового скупчення молоді; про підготовку та узгодження сценарного плану заходів із нагоди проведення обласного мистецького свята «Садок вишневий коло хати…» та забезпечення його організованого проведення; різне.

По першому питанню присутніх інформували головний спеціаліст у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Залозний, начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Кирпатий, головний лікар Городищенського РТМО Василь Кравченко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кириченко, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Буджерак, начальник відділу контролю за дотриманням санітарного законодавства Городищенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Черкаської області Ярослав Ніколаєнко.

У 2018 році на районному рівні завчасно розпочалася організація оздоровчого періоду. З 29 травня заплановано роботу 21 пришкільного відпочинкового табору з денним перебуванням, в яких перебуватиме 1870 дітей з дворазовим харчуванням. Крім того, в районі продовжує функціонувати обласний кардіоревматологічний санаторій «Городище», який працює постійно, цілий рік.

У районі забезпечено своєчасне та в необхідному обсязі фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей. Зокрема, планується оздоровити максимально-можливу кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із сімей загиблих під час проведення АТО, дітей, батьки яких є учасниками АТО та дітей внутрішньо переміщених осіб.

Із 20 лютого по 12 березня оздоровлено 3 дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 дитину з багатодітної сім’ї в УДЦ «Молода гвардія». З 11 квітня по 1 травня оздоровлено 4 дітей, позбавлених батьківського піклування Міжнародному дитячому центрі «Артек» в заповідній зоні Пущі-Озерної. Також очікується й надалі надходження безкоштовних путівок та путівок з частковою доплатою 20%, 30% та 50%.

По другому питанню порядку денному Людмила Буджерак коротко доповіла, що працівники Городищенського РЦСССДМ постійно здійснюють обстеження умов проживання сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, в населених пунктах району. У ході обстеження проводяться профілактичні бесіди щодо формування усвідомленого відповідального батьківства, профілактики соціального сирітства, підвищення рівня виховного потенціалу сім’ї, ведення здорового способу життя, попередження конфліктних ситуацій. Станом на 01.05.2018 обстежено 216 сімей, в них 342 дітей. Надання конкретної адресної соціальної допомоги сім’ям, в яких утримуються неповнолітні діти, в тому числі діти, які потребують соціального захисту чи профілактичного впливу, їх соціальне обслуговування, патронаж, соціальна та психологічна адаптація забезпечуються соціальним супроводом, охоплено 25 сімей, в них 57 дітей. З членами цих родин ведеться постійна конкретна робота. При проведенні даних заходів Центр тісно співпрацює із УСЗН, ССД, відділом освіти райдержадміністрації, Городищенським відділенням поліції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Про підготовку та узгодження сценарного плану заходів із нагоди проведення обласного мистецького свята «Садок вишневий коло хати…» та забезпечення його організованого проведення, завідувач сектору культури Наталія Салій інформувала, що згідно спільного розпорядження райдержадміністрації та районної ради від 16.04.2018 № 77/7 затверджено організаційний комітет, режисерську групу та кошторис витрат на підготовку і проведення обласного мистецького свята. Виявили бажання взяти участь в урочистостях представники десятим районів області. На прохання громадськості району та міста святкування обласного мистецького свята «Садок вишневий коло хати…» відбудеться 19 травня 2018 року.

Про хід виконання доручень першого заступника голови райдержадміністрації доповіла головний спеціаліст відділу Тетяна Горідько, зазначивши, що продовжено термін виконання по дорученню 5-Д від 24.04.2018 року. По кожному з питань першим заступником голови райдержадміністрації дані відповідні доручення щодо їх виконання.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.