Привітали здібнних і талановитих школярів Городищини

16 травня в залі засідань райдержадміністрації відбулося традиційне відзначення талановитої, обдарованої молоді Городищини. Зібралися переможці обласних предметних олімпіад, обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, талановиті вихованці шкіл, вчителі, батьки, наставники юних дарувань.

Зі словами привітань звернувся перший заступник голови Городищенської райдержадміністрації Василь Скринник, який подякував учням за навчання, наполегливість, успіхи та перемоги; випускникам побажав вдалого старту в доросле життя, а школярам - змістовного й цікавого літнього відпочинку.

Також з привітальним словом та словами щирої вдячності виступили учитель Вільшанської ЗОШ I-III ступенів Ольга Мошенська і учениця 11 класу Городищенського економічного ліцею Вікторія Остапенко. З метою стимулювання обдарованої молоді, педагогів керівники району вручили грамоти, дипломи, грошові винагороди учням та вчителям. На завершення, учасники заходу зібралися біля районної державної адміністрації для спільного фото.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.