Подорожчає місце на базарі

17 травня під головуванням першого заступника голови Городищенської райдерждміністрації Василя Скринника відбулася зустріч підприемців, які проводять свою діяльність на Городищенському ринку та адміністраціею цього торгівельного майданчика. Також на зустрічі був присутній міський голова Володимир Мирошник, заступник міського голови по земельних питаннях Олексій Кириченко, начальник управління АПР Городищенської РДА Павло Попович. представник управління Держпродслужби,засоби масової інформації.

Основне питання, яке розглядалося на зустрічі - поновлення договорів оренди та підняття орендної плати для підприемців. Зі своїми зауваженнями по даному питанню виступила підприемиць Світлана Пащенко. Свої пояснення по даному питанню озвучив директор ринку Віктор Коваленко. Відбулося жваве обговорення. Перший заступник Василь Скринник вніс пропозицію детально розглянути та підготувати розрахунок калькуляції на збільшення орендної плати, та зустрітися повторно для прийняття рішень з даних питаннь.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.