Про реорганізацію Смілянської ОДПІ

21 травня 2018 року до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) було внесено запис про реорганізацію Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Черкаській області (код ЄДРПОУ 39620821), шляхом приєднання, як структурного підрозділу до Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області.
Реорганізація відбувається на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 296 «Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби», згідно з наказом Державної фіскальної служби України від 10.05.2018 № 300 «Про реорганізацію територіальних органів ДФС у Черкаській області».
Головою комісії з реорганізації Смілянської ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області призначено Мовчана А.А.
Відповідно до даних ЄДР, термін, до якого повинні подати свої вимоги кредитори - 21 липня 2018 року.
Поштова адреса: 20702, м. Сміла, вул. Незалежності, 76
Тел./факс (04733) 4-25-65.
Смілянська ОДПІДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.