Унікальна діагностика вже у Черкасах

Справедливо вважається, що хворюбу легше попередити, аніж потім лікувати. Тому надзвичайно важливе значення у медицині має діагностика. Чим раніше буде виявлена патологія, чим точніше буде встановлено діагноз - тим успішніше пройде лікування і тим менше доведеться витрачатися на ліки.

Медична наука не стоїть на місці - вона стрімко розвивається. Ще донедавна передовими засобами діагностики вважалися рентген-апарати та апарати УЗД. Нині ж науковцями розроблені і активно запроваджуються принципово нові, високоточні і водночас безпечні діагностичні прилади і технології. Одна з них - комплексна діагностика організму на апараті АМП. Тепер вона доступна і жителям Черкаської області.

11 червня у Черкасах буде проводитися комплексна діагностика організму на апараті АМП. Технологія дозволяє здійснити 150 аналізів крові. Причому прямого забору крові не відбувається. До пацієнта просто приєднуються 5 сенсорних датчиків, які упродовж декількох хвилин здійснять необхідну діагностику. Тому діагностику можуть проходити як дорослі, так і дітки віком від 3 місяців. Ніякого болю або неприємних відчуттів! Діагностика передбачає обстеження усіх систем організму: серцево-судинної, нервової, ендокринної, дихальної, сечостатевої, шлунково-кишкової, кістково-м`язової. Виявляє онкологію, дозволяє зрозуміти причини безпліддя.

Також пацієнти зможуть отримати кваліфіковані рекомендації сімейного лікаря вищої категорії Олени Анатоліївни Рутковської, яка 11 червня спеціально приїде з Києва до Черкас,

Попередній запис проводиться за телефоном 095-942-51-78

Багато корисної інформації знайдете на сторінці у Фейсбук:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100014193948456

Обов'язково перегляньте відео:Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.