Засідання комісії районної державної адміністрації по наданню одноразової грошової допомоги громадянам

1 червня в залі засідань райдержадміністрації за участі керівника апарату Людмили Пащенко, відбулося засідання комісії по наданню одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів районного бюджету. У ній взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники управління праці та інші.

На розгляд комісії надійшло 4 заяви від жителів м. Городища. Вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я. До заяв додано: акти обстеження установленого зразка, довідки про стан здоров’я із медичних установ.. При розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки. По всіх зверненнях прийняте позитивне рішення. Допомога надана на загальну суму 7 тис. грн.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.