Засідання координаційної наради

4 червня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Скринника, відбулося засідання координаційної наради. У засіданні взяли участь заступник голови районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники інших територіальних підрозділів.

Перед учасниками зібрання з інформацією про хід проведення засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та заробітної плати, яке відбулося 25 травня 2018 року щодо активізації роботи по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю, виступила начальник Городищенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Черкаської області Оксана Чуй.

Друге питання порядку денного – про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сирі, осіб з їх числа згідно постанови Кабінету Міністрів України №300 від 18.04.2018 року, доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Кравченко.

Відповідно до розглянутих питань першим заступником голови райдержадміністрації Василем Скринником було дано ряд доручень і завдань.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.