Міжнародний день захисту дітей

І знову із гостинцями завітали співробітники фіскальної служби Черкащини на чолі з керівником Смілянської ОДПІ Анатолієм Мовчаном до вихованців «Смілянського будинку інтернат» підшефних Головного управління ДФС у Черкаській області. Податківці привезли канцтовари, солодощі та інші потрібні для діток речі та привітали дітлахів із Міжнародним днем захисту дітей.
У співробітників ДФС у Черкаській області склалася вже гарна традиція відвідувати заклад на свята.
«Україна перебуває у важких умовах і сьогодні, як ніколи, ми повинні потурбуватися про їхню безпеку, здоров’я і добробут.», − сказав Анатолій Мовчан звертаючись до присутніх на святі.
Співробітники ДФС також побажали дітям здоров’я і побороти всі негаразди, а вихователям і працівникам інтернату подякували за їхню роботу. Дітвора підготувала в цей день святковий концерт на якому розповідала вірші, співала пісень і водила літні хороводи.
З цього часу «Смілянський будинок інтернат» виховав не одну сотню діток. Забезпечувати їх повноцінне проживання і харчування у закладі було б важко, якби не меценати і благодійники, які відгукуються на допомогу. Тож увесь колектив закладу вдячний за підтримку і допомогу.
Смілянська ОДПІДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.