Працівників поліції привітали з професійним святом

Буденна служба Національної поліції - це готовність за будь-яких обставин прийти на допомогу тим, хто її потребує, захищати людей, боротися зі злочинністю. Сьогодення вимагає від працівників поліції відповідати високій планці очікувань людей, а рівень довіри населення до них є основним критерієм оцінки ефективності їх діяльності.

4 липня в залі засідань адмінбудинку Городищенської районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

Вітали зі святом правоохоронців перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Скринник, заступник голови районної ради Микола Панчишин, міський голова Володимир Мирошник, В’язівський сільський голова Наталія Шабадаш, Вільшанський селищний голова Володимир Яровий, Зеленодібрівський сільський голова Ігор Щербак.

Посадовці дякували працівникам за самовіддану працю, професіоналізм, готовність у будь-яку мить виконувати свій професійний обов’язок та побажали і надалі витримки, наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку, довіри та поваги від жителів Городищини.

З нагоди професійного свята та за сумлінне виконання службових обов’язків Грамотами районної державної адміністрації та районної ради відзначено кращих працівників Національної поліції.

Нагадаємо, День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.