Черкаська область спрямувала до державного бюджету 2 млрд.грн. податків та 2,7 млрд.грн. – до місцевих

На сьогодні до державного бюджету зібрано 2,003 млрд.грн. податків і зборів, що на 287,3 млн.грн. більше ніж за І півріччя 2017 року.
У тому числі зібрано 822 млн.грн. податку на додану вартість; 535,7 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО); 223,2 млн.грн. податку на прибуток підприємств та 154,7 млн.грн. військового збору.
Також на сьогодні до місцевих бюджетів надійшло 2,7 млрд. грн. податків, що на 346 млн.грн. більше у порівнянні з січнем – червнем минулого року. Надходження ПДФО становлять понад 1,6 млрд.грн., земельного податку та орендної плати за землю 343 млн.грн. та єдиного податку – 441,3 млн. гривень.
За перше півріччя очікується збір до державного бюджету у сумі 2,2 млрд. грн. податків, до місцевих – майже 3 млрд.грн. Надходження єдиного внеску сягнуть 2,1 мільярди гривень.
Нагадаємо, за січень – травень від Черкаської області до бюджетів усіх рівнів надійшло (збір) 4244 млн. гривень податків і зборів. Це на 854 млн. грн. більше в порівнянні з показником п’яти місяців минулого року.
До державного бюджету зібрано 1852 млн.грн. – на 403 млн.грн. більше січня – травня 2017 року. До місцевих за п’ять місяців надійшло 2392 млн.грн., тоді як минулоріч за цей період місцеві бюджети отримали у 1,24 раза або майже на півмільярда менше.
Також звітного періоду надійшло 1720 млн. гривень єдиного соціального внеску (+379,7 млн.грн. в порівнянні з відповідним показником минулого року).Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.