Вчимося бути ефективними і комунікативними

На базі Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 11 липня був проведений семінар "Ефективна комунікація з ветеранами" за участю військового психолога ГО «Побратими» м. Київ Андрія Козінчука та начальника відділу організаційно-правової та кадрової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмили Пони.

Під час семінару державні службовці, зокрема соціальні працівники, вчилися алгоритму толерантного спілкування з ветеранами, бути комунікативними, демонструвати честь і повагу, шукати шляхи вирішення питань та досягати компромісу. Також навчали взаємодії з собою, соціумом, колективом, бути сміливим в думках, словах, діях, підтримувати та визнавати один одного, а головне необезцінюватися і необезцінювати, знаходити власні ресурси для життя. Пригадали мову кохання, пріоритетність взаємовідносин в родині, знаходити ключі взаєморозуміння, ставили питання і отримували відповіді. Багато було прикладів, спрямованих на розвиток адекватної самооцінки.

Абсолютно всі висловили бажання ще не раз взяти участь у подібних заняттях, аби виконувати свою роботу на найвищому рівні.

За інформацією Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіДодати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.