У Черкасах пройшла Всеукраїнська акція "Україна - не живодерня!"

Масова акція, що пройшла 20 липня, під стінами Черкаської ОДА, мала на меті спонукати владу до дій на захист безпритульних тварин. Активісти всієї України провели такі акції у своїх містах у відповідь на резонансний факт знищення безпритульних тварин у Миколаєві (де на комунальному підприємстві за ніч було убито 150 тварин) та спонукати владу. У Черкасах акція пройшла під локальним лозунгом «Не дієте – значить вбиваєте!» Активісти вимагали від влади докласти зусиль у реалізації програм гуманного вирішення питання безпритульних тварин на Черкащині.

- Ми вирішили долучитися до всеукраїнської акції та об’єднати навколо неї наших зоозахисників і свідомих людей, - заявив ініціатор черкаської акції, голова Черкаського обласного осередку партії «Національний корпус» Дмитро Кухарчук. - У Миколаєві стався випадок кричущої жорстокості – і ми хочемо, щоб влада прийняла міри стосовно цих людей. Ми збираємо підписи під вимогами, які сьогодні передамо владі: припинити масове вбивство безпритульних тварин у Миколаєві та інших містах; покласти край бездіяльності поліції, судів та органів влади у питаннях захисту тварин; підтримати вимогу покарати Святогора, Короля та інших живодерів… Ми щодня задаємось питаннями чому в нас кримінал на вулицях, чому війна. А це починається з малого - з того, що діти змалечку знущаються над тваринами, батьки їм нічого не говорять, і це призводить до жорстокості в національних масштабах. Ми говоримо, що живемо в цивілізованому світі, але не звертаємо увагу на такі речі.

- Наша організація є виконавцем і ініціатором вправадження обласної, спрямованої на вирішення проблеми безпритульних тварин. захисту тварин. І сьогоднішня акція спрямована також і на те, щоб влада на місцях почала її врешті виконувати. Програма існує на Черкащині з 2016 р. і передбачає гуманне вирішення питання безпритульних тварин, однаково сприятливе і для людей, і для тварин. Але якби ви знали, сільки разів, приходячи у чиновницькі кабінети, ти чуєш «Знову ви прийшли зі своїми собаками, нам треба вирішувати людські проблеми!». Хочу сказати, що не буває локальних проблем. Сьогодні людина жорстока до тварин – завтра вона жорстока до людей. Влада цього, на жаль, не розуміє. І розв’язує руки людям, які тварин вбивають, – сказала президент Черкаського обласного БФ «Життя» Оксана Савіцька. Вона підкреслила, що сьогодні зоозахист лежить в основному на плечах активістів та небайдужих людей – зокрема, Черкаський обласний осередок партії «Національний корпус» неодноразово оголошував війну догхантерам – і завдяки їм винні несли покарання.

Підтримати зоозахисників та заявити, що бездіяльність влади – це злочин, який призводить до криміналізованості суспільства, на Соборну площу вийшли і активісти УКРОП Черкащини, зокрема, і голова обласного осередку політсили Сергій Танюк, голова міського УКРОПу Ігор Асауляк, керівник фракції в облраді Андрій Сегеда, член політради партії Володимир Шиятий. Саме завдяки фракції УКРОП у обласній раді, Черкащина і стала єдиною областю, де сьогодні прийнята і реально починає діяти програма, що гуманно вирішує питання безпритульних тварин.

- Регулювання чисельності безпритульних тварин потрібно проводити не вбивствами, а гуманними, цивілізованими програмами: відлов, стерилізація, вакцинація, відпуск. Ще 2016 року черкаський УКРОП виступив одним з ініціаторів запровадження програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами в Черкаській області на 2016-2020 роки», - зазначив голова Черкаського обласного осередку УКРОПу Сергій Танюк. - Однак, законодавчо, на державному рівні, у нас багато програлин у врегулюванні усіх нюансів вирішення проблеми безпритульних тварин. Тому ми мусимо збиратися на такі акції, щоб привертати увагу суспільства до цієї важливої теми.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.