Відбулося засідання колегії

24 липня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Василя Скринника відбулося засідання колегії. У засіданні взяли участь начальники відділів та управлінь РДА, керівники підприємств, установ та організацій.

На порядку денному розглядалися такі питання:
1) про підсумки виконання бюджету району за І півріччя 2018 року та завдання з його виконання у ІІІ кварталі 2018 року;
2) про підсумки роботи районної державної адміністрації щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян за І півріччя 2018 року;
3) про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району.

Про підсумки виконання бюджету району за І півріччя 2018 року та завдання з його виконання у ІІІ кварталі 2018 року, доповів заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Богдан Бондаренко.

Про підсумки роботи районної державної адміністрації щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян за І півріччя 2018 року, доповіла головний спеціаліст відділу забезпечення та розгляду звернень громадян апарату райдержадміністрації Алла Коваленко.

Про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади району, інформувала головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації Тетяна Горідько.

Розглядаючи кожне питання, перший заступник голови Василь Скринник та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. Заслухавши та обговоривши всі питання порядку денного, першим заступником голови райдержадміністрації було дано низку доручень.Додати новий коментар

Залишаючи коментар, будь-ласка, пам’ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, які безпосередньо чи опосередковано мають відношення до цього матеріалу. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Усі коментарі, що мають нецензурні слова, ворожі, шовіністські або расистські висловлювання, образи будуть видалені. У коментарі заборонено додавати рекламні повідомлення.

You must have JavaScript enabled to use this form.